top of page
Homepage
seo pakalpojumi

01
DATU IEGŪŠANA UN ANALĪZE

Kvalitatīva SEO pakalpojumu izpilde sākas ar pareizu stratēģijas izstrādi un rīcības plānu. SEO stratēģiju nevar izstrādāt bez datu apkopošanas un analīzes. Datus apkopo un analizē visdažādākos veidos. Mājaslapas kodu pārbaude, tekstu kvalitāte, atslēgvārdu analīze, konkurentu analīzes, Google SERPs lapu izkārtojums, kuriem ir vairāki veidi kā efektīvi izveidotu datu analīzi priekš kvalitatīvas mājaslapas optimizācijas.

seo pakalpojumi

02
STRATĒĢIJAS IZSTRĀDE

Vadoties pēc datu analīzes, tiek izstrādāts SEO optimizācijas plāns. 

SEO optimizācijas stratēģija tiek izstrādāta, vadoties pēc datu analīzes. Lai izstrādātu efektīvu SEO pakalpojumu procesu, jāņem vērā divas dažādas puses gan meklētājprogrammu darbības virzieni, izkārtojumi, gan apmeklētāju uzvedības paradumi interneta vidē.

Mērķauditorijas, konkurentu, atslēgvārdu un mājaslapas struktūras analīzes. Stratēģija tiek izstrādāta balstoties uz mājaslapas kvalitāti un konkurentu analīzi. Katrai mājaslapai tiek izveidots individuāls SEO darbības plāns, kuri atšķiras ar darba apjomu, darba izpildes termiņiem un maksas plānu. Katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli.

seo pakalpojumi

03
SEO DARBA IZPILDE

Kad SEO optimizācijas stratēģija ir izstrādāta, darba izpilde sākas ar apjomīgu un detalizētu interneta lietotāju uzvedības paradumu izpēti un beidzas ar datu analīzi priekš nākošās stratēģijas. Darba izpilde notiek vairākos posmos. Apjomīgs process, kas sastāv no dažāda darbības kopuma. Lielākā daļu aizņem datu analīze, tehniskie labojumi un satura papildināšana. 

seo pakalpojumi

04
DATU ANALĪZE & MONITORINGS

Pēc SEO optimizācijas stratēģijas izpildes jau ir garantēti rezultāti. Vienīgi mājaslapas optimizācija nav vienreizēja darbība. Mājaslapas efektivitāti var uzlabot regulāri un tas arī ir nepieciešams. Atslēgvārdu skaits interneta vidē ir plašs un daudzveidīgs. Efektīva SEO optimizācijas mērķis - būt lapas augšpusē pēc iespējas uz vairākiem atslēgvārdiem. Ja klients vēlas turpināt uzlabot un attīstīt savu mājaslapu regulāri, tad balstoties uz pirmās stratēģijas izpildes datu analīzi, tiek izveidota nākošā SEO optimizācijas stratēģija.

SEO pakalpojumi jebkurai nozarei

SEO pakalpojumi ietver dažādas darbības, kas tiek piedāvātas, lai uzlabotu tīmekļa vietnes redzamību meklētājprogrammās un palielinātu organisko trafiku.

7 Svarīgākie punkti SEO pakalpojumu procesā:

  1. Atslēgvārdu analīze: Veidot atslēgvārdu analīzi, kas ir saistīti ar klienta uzņēmumu vai nozares. Tas ietver identificēt populārus atslēgvārdus, kuriem ir augsta meklēšanas apjoms un zema konkurence.

  2. Tehniskā SEO optimizācija: Pārliecinieties, ka klienta vietne ir tehniski optimizēta, lai tā būtu viegli indeksējama un saprotama meklētājprogrammām. Tas ietver lapas ielādes ātruma uzlabošanu, mobilo draudzīguma nodrošināšanu, kā arī pareizu struktūru, meta aprakstu un virsrakstu norādīšanu.

  3. Satura optimizācija: Pielāgotu saturu izveide, lai tas būtu vērtīgs un interesants mājaslapas apmeklētājiem. Atslēgvārdu pielāgošana saturam, kas tiek meklēti. Tas ietver arī saturisko plānošanu un iekļauj atbilstošas iekšējās saites un ārējās saites.

  4. Saites un atsauces izveide (backlink izveide): Veidot backlinks no uzticamiem avotiem. Kvalitatīvas saites uzlabo klienta vietnes autoritāti un redzamību meklētājprogrammās.

  5. Sociālo mediju optimizācija: Izmantojiet sociālo mediju platformas, lai dalītos ar klienta saturu un piesaistītu lietotājus, kas var palielināt klienta vietnes redzamību un ietekmēt meklētājprogrammu algoritmu.

  6. Tīmekļa analītika un uzraudzība: Izmantojiet tīmekļa analītiku, lai uzraudzītu klienta vietnes veiktspēju un lietotāju uzvedību. Tas ļauj novērtēt SEO stratēģijas efektivitāti un veikt nepieciešamos pielāgojumus.

  7. Konkurentu analīze: Analizēt konkurentu tīmekļa vietnes, lai identificētu savu nišu un atslēgvārdus, kā arī izpētītu to stratēģijas un veiksmes faktorus.

Vēlies uzlabot savas mājaslapas kvalitāti un palielināt apmeklētāju plūsmu bez maksas reklāmām?

Aizpildi pieteikuma formu un noskaidro savas mājaslapas kvalitāti

SOLI PA SOLI

SEO pakalpojumi

bottom of page