top of page
Homepage

Optimizētas mājaslapas izstrāde

​Mājaslapas izveides cenas

Mājaslapas izveides cenas

01
Izstrādes Platforma

Izvēloties izstrādes platformu vai veidotāju, cenas var atšķirties atkarībā no tā, vai izmantojat mājaslapu veidotāju (piemēram, Wix, Squarespace) vai izvēlaties pielāgotu izstrādi, izmantojot WordPress, Magento vai citus atvērtā koda vai komerciālus risinājumus.

Mājaslapas izveides cenas

02
Mājaslapas Funkcionalitāte

Jo vairāk funkcionalitātes un pielāgojumu nepieciešams mājaslapai, jo augstākas būs izmaksas. Piemēram, e-komercijas funkcionalitāte, rezervēšanas sistēmas, mājaslapas integrācija ar sociālajiem tīkliem vai API, pielāgotas formas un tā tālāk.

Mājaslapas izveides cenas

03
Dizaina Pielāgojumi

Ja nepieciešami individuāli dizaina risinājumi, piemēram, unikāls dizains, pielāgoti grafiskie elementi vai izstrāde no nulles, tas var ievērojami palielināt izmaksas.

Mājaslapas izveides cenas

04
Saturu Izstrāde un Optimizācija

Ja nepieciešama profesionāla satura izstrāde, tostarp teksta rakstīšana, attēlu un video izveide, SEO optimizācija, tas var pievienot papildu izmaksas.

Mājaslapas izveides cenas

05
Mājaslapas Uzturēšana un Atbalsts

Dažas uzņēmējdarbības mājaslapas ietver arī uzturēšanas un atbalsta pakalpojumus, kas var ietvert regulārus atjauninājumus, drošības pārbaudes, datu dublēšanu un citus pakalpojumus. Šie pakalpojumi var ietekmēt kopējās izmaksas.

Mājaslapas izveides cenas

Mājaslapas izveides izmaksas var ievērojami atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, ieskaitot izvēlēto platformu vai izstrādes metodi, mājaslapas apjoma un sarežģītības līmeni, dizaina un funkcionalitātes prasības, kā arī izstrādes uzņēmuma vai speciālistu cenu politiku un pieredzi. 

 

Svarīgi ņemt vērā arī papildu izmaksas, piemēram, domēna reģistrāciju, viesošanas izmaksas un papildu integrācijas vai pakalpojumu abonementus. Lai precīzi noteiktu mājaslapas izveides cenas, būs nepieciešams konsultēties ar profesionālu izstrādātāju vai izstrādes uzņēmumu, kuri varēs novērtēt jūsu konkrētos vajadzības un sniegt precīzu cenu piedāvājumu.

Landing page 

No 100€

Portfolio

No 350€

Biznesa

No 650€

E-komercija

No 850€

bottom of page