top of page
Homepage

web izstrāde

Web izstrāde jebkurām prasībām

Web izstrāde

01
SĀKUMS UN PLĀNOŠANA

Sākam ar detalizētu diskusiju, lai saprastu jūsu mērķus, vērtības un mērķauditoriju. Izveidojam plānu, definējot lapas struktūru, saturu un funkcionalitāti.

Web izstrāde

02
DIZAINS UN LIETOTĀJU PIEREDZE

Uzsveram lietotāja draudzīgo dizainu. Radām vizuālo identitāti, kas atspoguļo jūsu zīmolu un piesaista auditoriju. Lielu uzmanību pievēršam lietotāja pārlūkošanas pieredzei, lai nodrošinātu, ka lapas apmeklētāji sajūties ērti un iesaistīti.

Web izstrāde

03
IZSTRĀDE UN TEHNISKĀ REALIZĀCIJA

Programmējam un izveidojam mājaslapu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un kodēšanas standartus. Nodrošinām, ka lapas tehniskās īpašības (kā ātrums un atbildes laiks) ir optimāli.

Web izstrāde

04
SATURA IZVEIDE

Radām saturu, kas ne tikai informē, bet arī iesaista un mudina darbībai. Tas ietver tekstu, attēlus, video un citu multimediju saturu. Satura stratēģija balstās uz SEO principiem un mērķauditorijas interesēm.

Web izstrāde

05
SEO OPTIMIZĀCIJA

Veicam pamata SEO optimizāciju, iekļaujot pareizos atslēgvārdus, meta aprakstus un saites struktūru. Mērķis ir nodrošināt, ka jūsu mājaslapa ir redzama meklētājprogrammu rezultātu lapās.

Web izstrāde

06
TESTĒŠANA UN UZLABOJUMI

Veicam detalizētu pārbaudi un testēšanu, lai nodrošinātu, ka mājaslapa darbojas pareizi dažādās pārlūkprogrammās un ierīcēs. Iegūstam atsauksmes no jums un veicam nepieciešamos pielāgojumus.

Web izstrāde

07
PUBLICĒŠANA UN IEVIEŠANA

Kad mājaslapa ir gatava, to publicējam uz dzīvotspējīgajām servera vietām. Veicam pēdējo pārbaudi, lai pārliecinātos, ka viss darbojas, kā paredzēts.

Web izstrāde

08
PĀRVALDĪBAS APMĀCĪBAS

Nodrošinām, ka jūs saprotat, kā pārvaldīt savu mājaslapu. Veicam apmācību par saturu un pielāgojumiem, lai jūs varētu nekavējoties reaģēt uz izmaiņām.

Web izstrāde

09
UZTURĒŠANA UN OPTIMIZĀCIJA

Mājaslapa ir dzīvs organisms. Veicam regulāras atjaunināšanas, atbilstoši jūsu vajadzībām un tehnoloģiju attīstībai. Turpinām uzraudzīt tās veiktspēju un veicam pielāgojumus.

Web izstrāde

10
DATU ANALĪZE UN STRATĒĢIJAS PLĀNOŠANA

Izmantojot analītikas rīkus, sekot līdzi mājaslapas sniegumam, apmeklētāju uzvedībai un konversijām. Balstoties uz iegūto informāciju, izstrādājam turpmākos solījumus un stratēģiju, lai nodrošinātu ilgtspējīgu izaugsmi.

bottom of page