top of page
Homepage

Interneta veikala izstrādes cenas

var būt atkarīgas no daudziem faktoriem, ieskaitot veikala funkcionalitāti, dizainu, integrācijas, drošības prasības un citus individuālus klienta vajadzības. Lai precīzi noteiktu izmaksas, ir nepieciešams detalizēti saprast jūsu konkrētos prasības un mērķus. Tomēr es varu piedāvāt aptuvenu izmaksu kategorizāciju:

Interneta veikala izstrādes cenas

01
Pamata interneta veikals

Pamata veikali var būt vienkāršāki, piedāvājot pamata funkcijas, piemēram, produktu sarakstu, grozu, maksājumu integrāciju utt. Šāda veida veikali var izmaksāt no vairākiem simtiem līdz pāris tūkstošiem euro.

Interneta veikala izstrādes cenas

02
Vidēji sarežģīti interneta veikali

Šādi veikali piedāvā papildu funkcijas, piemēram, klientu kontus, sīkrakstus, vērtējumus un atsauksmes, integrāciju ar sociālajiem tīkliem utt. Vidēji sarežģītu veikalu izstrāde var izmaksāt no vairākiem tūkstošiem līdz desmitiem tūkstošu euro.

Interneta veikala izstrādes cenas

03
Lieli un sarežģīti interneta veikali

Šādi veikali bieži vien ietver daudzus pielāgojumus un integrācijas, piemēram, klientu atbalsta sistēmas, vairāku valodu un valūtu atbalstu, preču noliktavu integrāciju, kompleksu maksājumu un piegādes risinājumus utt. Šādi projekti var maksāt no desmitiem tūkstošiem līdz simtiem tūkstošu euro un pat vairāk.

bottom of page