top of page
Homepage

Distances līgums

Šajā interneta vietnē SEO optimizācijas pakalpojumus SEOstudio, sia Liko-e, reģ nr. LV40103200316 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas sniegt Pircējam pakalpojumus, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pakalpojuma izmantošana un samaksas kārtība
Pircējs piesakās pakalpojuma izmantošanai caur šo mājaslapu, norādot izmantojamo pakalpojuma veidu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par pakalpojumu, lietojot interneta vietnē iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pakalpojuma atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pakalpojuma sniedzējs apņemas sākt darba izpildi, kopš ir saņemta apmaksa par pakalpojumu, kura ir saskaņojot ar Pircēju elektroniskā veidā.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.
Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā privātuma politika.

bottom of page